2.10.2015

2 жовтня 2015 року в Одеській національній морській академії відбулось засідання Підкомісії з морського та річкового транспорту Науково-методичної комісії з транспорту і транспортної інфраструктури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України

Порядок денний

Резолюція засідання підкомісії з морського та річкового транспорту науково-методичної комісії з транспорту і транспортної інфраструктури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (м. Одеса, 2 жовтня 2015 р.)

Фоторепортаж засідання підкомісії


6.11.2014

Засідання підкомісії з морського та річкового транспорту науково-методичної комісії з транспорту і транспортної інфраструктури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України відбулося 5 листопада 2014 р. на базі Одеської національної морської академії.

Порядок денний

Резолюція засідання підкомісії з морського та річкового транспорту науково-методичної комісії з транспорту і транспортної інфраструктури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (м. Одеса, 5 листопада 2014 р.)

Фоторепортаж засідання підкомісії


07.12.2013

Засідання підкомісії з морського та річкового транспорту науково-методичної комісії з транспорту і транспортної інфраструктури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України відбулося 21 листопада 2013 р. на базі Одеської національної морської академії.

Порядок денний

Резолюція засідання підкомісії з морського та річкового транспорту науково-методичної комісії з транспорту і транспортної інфраструктури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (м. Одеса, 21 листопада 2013 р.)

Порядок проведення експертизи навчальної літератури підкомісії з морського та річкового транспорту

Фоторепортаж засідання підкомісії

Завантажити


27.05.2013

План роботи підкомісії з морського та річкового транспорту науково-методичної комісії з транспорту і транспортної інфраструктури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України на 2013 рік


Засідання підкомісії з морського та річкового транспорту науково-методичної комісії з транспорту і транспортної інфраструктури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України відбулося 22 травня 2013 р. на базі Одеської національної морської академії.

Резолюція засідання підкомісії з морського та річкового транспорту науково-методичної комісії з транспорту і транспортної інфраструктури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (м. Одеса, 22 травня 2013 р.)

Фоторепортаж засідання підкомісії

Завантажити

 


21.05.2013

Президія підкомісії з морського та річкового транспорту інформує про погодження Державною інспекцією України з безпеки на морському та річковому транспорті типових Книг реєстрації практичної підготовки кандидатів на присвоєння звань штурмана, механіка третього розряду та електромеханіка третього розряду


22.04.2013

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу, що на сайті Міністерства інфраструктури України розміщено проект наказу Міністерства інфраструктури України "Про затвердження Положення про порядок присвоєння звань особам командного складу морських суден"


15 листопада 2012 р. на базі Одеської національної морської академії (м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8, зал засідань вченої ради) відбулося засідання підкомісії з морського та річкового транспорту науково-методичної комісії з транспорту і транспортної інфраструктури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Резолюція засідання підкомісії з морського та річкового транспорту науково-методичної комісії з транспорту і транспортної інфраструктури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (м. Одеса, 15 листопада 2012 р.)

Фоторепортаж засідання підкомісії

Завантажити


15.10.2012

Президія підкомісії з морського та річкового транспорту інформує про затвердження Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів за напрямом 6.070104 «Морський та річковий транспорт» (в частині розподілу загального навчального часу за циклами підготовки, переліку та обсягу нормативних навчальних дисциплін).


25 травня 2012 р. на базі Одеської національної морської академії (м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8, зал засідань вченої ради) відбулося засідання підкомісії з морського та річкового транспорту науково-методичної комісії з транспорту і транспортної інфраструктури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Резолюція засідання підкомісії з морського та річкового транспорту науково-методичної комісії з транспорту і транспортної інфраструктури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (м. Одеса, 25 травня 2012 р.)


11 листопада 2011 р. на базі Одеської національної морської академії (м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8, зал засідань вченої ради) відбулося засідання підкомісії з морського та річкового транспорту науково-методичної комісії з транспорту і транспортної інфраструктури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Резолюція засідання підкомісії з морського та річкового транспорту науково-методичної комісії з транспорту і транспортної інфраструктури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (м. Одеса, 11 листопада 2011 р.)


28 квітня 2011 р. на базі Одеської національної морської академії (м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8, зал засідань вченої ради) відбулося розширене засідання президії підкомісії з морського та річкового транспорту науково-методичної комісії з транспорту і транспортної інфраструктури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Резолюція розширеного засідання президії підкомісії з морського та річкового транспорту науково-методичної комісії з транспорту і транспортної інфраструктури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (м. Одеса, 28 квітня 2011 р.)